Красиві смс привітання з річницею Весілля в прозі

Усе
прикольні
вірші
проза

Не забувайте ніжності боязких побачень, пристрасті перших обіймів і трепету ваших сердець в день одруження! І тоді ваша сім’я буде щаслива завжди! З річницею весілля!

Немов учора ви обмінялися кільцями, але пройдено разом стільки доріг! Бажаємо й надалі йти по життю, милуючись один одним і міцно тримаючись за руки, насолоджуючись життям і збираючи щедрі плоди спільної праці, радіючи кожному дню і всім серцем люблячи.

У вашій родині гарне свято, річниця весілля. Ця чергова перевірка часом завершилася блискуче! Нехай кожний наступний рік приносить вам в сімейну скарбничку відмінні результати.

Путін вітає з черговою річницею Весілля!
Бажаю, щоб поруч ви багато років пройшли! — пісня

Прекрасної повноводною рікою тече ваша спільне життя, дорогі чоловіки, а ви, як два береги, зберігайте своє сімейне щастя. Нехай річка вашому житті вирує радістю і надіями, хлюпається добром і успіхами, виблискує ніжністю, турботою і любов’ю.

Вітаю вашу сімейну пару з прекрасною річницею одруження. Нехай ніколи вітру зрад і образ не турбують парус вашого сімейного корабля. Щасливого вам плавання.

Сьогодні, як і в день одруження, ваші очі сяють закоханістю і ніжністю, руки надійно з’єднані разом, а душі перебувають в істинної гармонії! Вітаю з цією радістю і з вашої річницею!

Кожен з дванадцяти місяців славно трудився цілий рік, щоб ваша сімейна пара стала міцною, забезпеченої і щасливою. Бажаю, щоб надійний кораблик скоріше перетворився на величезний прекрасний лайнер! З річницею вас!

Нехай два кільця, що коли то з’єднали вас міцним союзом, завжди поблискують на ваших безіменних пальцях, нагадуючи про вашу духовну любов і продовжуючи щасливі моменти, роблячи їх нескінченними.

Нехай річниця вашого весілля наповниться теплом ваших сердець, щирістю почуттів, перевірених роками, сяйвом закоханих очей і ніжністю поцілунків. Нехай міцніють ваші шлюбні узи і з роками перетворюються в благородні метали і дорогоцінні камені.

Бажаю щасливих довгих здорових років! Нехай ваш шлях супроводжується не тільки пташиними трелями, а й дзвіночками дитячого сміху. Будьте завжди один для одного ласкавим сонечком і цілющим повітрям!

Приємно бачити пару, яка зберегла щирість взаємних почуттів протягом усього часу існування такої чудово красивою і по-справжньому дружній сім’ї! Вітаємо, що вам це прекрасно вдалося! З річницею!

Привітання з річницею Весілля! — пісня
Бажаю вашій родині процвітати! — пісня (від друзів)

Вітаю вас, дорогі мої, з черговим взятим кордоном! Ваш шлюб стійко витримав випробування часом, розлуки, проблемами і спокусами. Так нехай же і далі він міцнішає, загартованішими, непорушності.

Пройшов ще один спільно прожитий рік — він як невеликий етап шляху, який ви пройшли з гідністю. Нехай же ваша дорога любові завжди буде рівною і посипаної прекрасними квітами взаєморозуміння.

Сьогодні свято народження вашої чудово дружною і надзвичайно красивою сім’ї! Ви відмінно доповнюєте один одного, знаходьте взаєморозуміння, зберігаєте почуття і розвиваєте відносини тільки в позитивному руслі! Продовжуйте так і далі!

Сьогодні починає відлік наступний рік вашої любові, який бажаю вам прожити так само, як і всі попередні: в світі, радості і взаємоповазі. Разом мрії досягаються легше, тому завжди тримайтеся один за одного.

Оставить комментарий